Zespół

Zespół:

Dorota Pawlik – lekarz dentysta – ortodonta, protetyk (więcej>>)

Marek Dobosz – lekarz dentysta – protetyk

Monika Markowska-Piętka – lekarz dentysta

Ewa Karbowska – lekarz dentysta

Jolanta Rosiak – lekarz dentysta

Bartłomiej Siciarz – lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej

 

Zespół


Lekarz2a Dorota Pawlik – lekarz dentysta – ortodonta, protetyk. Posiada I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej, ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w stomatologii zachowawczej, protetyce i implantoprotetyce. Należy do International Association for Orthodontics (Międzynarodowe Stowarzyszenie na rzecz Ortodoncji). Przykładowe prace  ​(więcej>>)

Lekarz22 Marek Dobosz –lekarz dentysta – protetyk. Absolwent Akademii Medycznej Sofia Bułgaria, posiada I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej, ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w stomatologii zachowawczej, protetyce

lek2a  ​Monika Markowska-Piętka –lekarz dentysta. Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 1998 roku. Od 1999 roku związana z Medoran. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii estetycznej, wykonuje niektóre prace protetyczne. Uczestniczyła w licznych kursach, szkoleniach i stażach. W 2012 roku ukończyła studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, poszerza i aktualizuje zdobytą wiedzę.

lek34 Ewa Karbowska – lekarz dentysta. Absolwentka Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2001r. Od 2002 profesjonalnie,z pasją i uśmiechem leczy pacjentów w klinice Medoran. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji i protetyki. Stale doskonali swoje umiejętności na kursach i szkoleniach z w/w dziedzin.

Logo2105v1 Jolanta Rosiak – lekarz dentysta

 


Lekarz8 Bartłomiej Siciarz – lekarz dentysta, specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog. W 2008r ukończył studia stomatologiczne w Katowicach – Śląski Uniwersytet Medyczny. 2009- 2014 Warszawa, Szpital Kliniczny im. Dzieciątka Jezus, Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej; specjalizacja w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. W 2015 otrzymał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.


Logo2105v1 Asysta – Mokotów – Bukowińska