Ortodoncja

 

 

Ortodoncja Warszawa Mokotów

 

Skorzystaj z doświadczenia – nasi lekarze ukończyli odpowiednie szkolenia IAO – International Association for Orthodontics POLSKA (Międzynarodowe Stowarzyszenie dla Ortodoncji), nasze gabinety są wymieniane jak jedne z kilku spełniających wymagania IAO w Warszawie.

 

Pomożemy skorygować nie tylko drobne wady ale i trudne przypadki – zapraszamy.

 

 

 


 

Metamorfozy:  szczegóły – kliknij >>

 


 

 


Ortodoncja

 

 Celem leczenia ortodontycznego jest uzyskanie najbardziej optymalnego ustawienia zębów oraz zgryzu.

 

Prawidłowy zgryz poprawia komfort jedzenia jak i łatwość pielęgnacji jamy ustnej. Dodatkowy efekt to poprawa estetyki uzębienia;

 

W procesie leczenia każdy pacjent jest indywidualnie diagnozowany (specjalne zdjęcia rentgenowskie wykonywane za pomocą pantomogramu, pobierane są wyciski). Lekarz przeprowadza z pacjentem indywidualną konsultację przedstawiając zakładane w leczeniu rezultaty końcowe, uzgadnia z pacjentem preferowane metody leczenia.  W oparciu o zgromadzone informacje lekarz Ortodonta opracowuje indywidualny plan leczenia dla pacjenta.

 

Zamów wizytę – nasi lekarze udzielą bardziej szczegółowych informacji.

Ortodoncja Warszawa Mokotów

 

Dbając o jakość świadczonych usług wprowadziliśmy procedury zapewniające stałą jakość obsługi pacjenta. Dodatkowo dzięki pełnemu usprzętowieniu naszych placówek pacjent ma możliwość wykonania wszelkich badań i analiz na miejscu, bez konieczności odsyłania do zewnętrznych placówek diagnostycznych.

Ortodoncja Warszawa Mokotów