Zmarszczki

aotox1

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów wprowadziliśmy w ramach medycyny estetycznej zabiegi związane z wygładzaniem zmarszczek mimicznych poprzez zastosowanie preparatu toksyny botulinowej typu A.
Toksyna botulinowa typu A , to oczyszczone białko, które w niewielkich ilościach wprowadzane jest za pomocą iniekcji do mięśnia.
Wraz z upływem czasu, pojawiają się zmarszczki oraz zagłębienia – ponieważ skóra w sposób naturalny w wyniku procesu starzenia staje się mniej elastyczna. Wprowadzenie Toksyny botulinowej typu A powoduje wygładzenie zmarszczek mimicznych.
Zabieg trwa około 15 minut, po około 5 dniach można zauważyć efekty zabiegu, efekt utrzymuje się około 4 miesięcy.
Toksyna botulinowa typu A sporadycznie może wywołać działania niepożądane, które w większości mają charakter łagodny i przejściowy. Białko zawarte w preparacie, używane jest przez ponad 16 lat i zostało dokładnie przebadane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.
Zabieg nie jest uważany za szczególnie uciążliwy, tym samym pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do wykonywania codziennych czynności.

Bardziej szczegółowe informacje udzielane są bezpośrednio przez lekarza prowadzącego – prosimy o wcześniejsze umówienie się na wizytę.

galeria